Dołącz do Nas! Drużyna Najemna Dziki Bez zaprasza w swoje szeregi!

O NAS


ALDIS


Człowiek pt. "Ja nie zrobię?". Szyje, haftuje, naalbindinguje, gotuje, tka, rekreacyjnie strzela z łuku, prowadzi warsztaty dla dzieci (razem z Kolbenem) pokazując jak żyli Słowianie i Wikingowie. 

Administrator, twórca i motor napędowy bloga Moje Średniowiecze.UD


To osóbka, z którą nie warto zadzierać. Zna się na ziołach, strzela z łuku, szyje, naalbindinguje, tka i chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami pomagając początkującym w tych tematach. 

Człowiek, który zazwyczaj ma to czego akurat potrzebujesz.FRIGG 


Chodząca encyklopedia. Wie praktycznie wszystko jeśli chodzi o sprawy związane z odtwórstwem. Szyje, naalbindinguje, tka, rekreacyjnie strzela z łuku i chętnie uczy się nowych rzeczy.
4 komentarze:

 1. Obłędnie piękne zdjęcie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć , mam pytanie . Mam suknie średniowieczną datowaną na XV w jest na krótki rękaw ale trochę za ciasno zszyty. Jak mogę to poszerzyć, czy klin na środku rękawa nie będzie nie historyczny ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że najlepiej by było jak rozprujesz szew na rękawie i w to miejsce wszyjesz pasek materiału o podobnym kolorze (lub w tym samym) i będzie okej. Nie będzie to nie historyczne. Kiedyś nie wywalało się "ot tak" ubrań tylko właśnie poszerzało klinami, doszywało dół kiedy się zniszczył itd.

   Usuń