Dołącz do Nas! Drużyna Najemna Dziki Bez zaprasza w swoje szeregi!

środa, 2 września 2015

2015 - Maków Przed Wiekami

W ostatni weekend sierpnia odbyła się pierwsza (i mam nadzieje nie ostatnia) edycja imprezy Maków Przed Wiekami. Pojechaliśmy, zobaczyliśmy i z czystym sumieniem stwierdzamy, że było warto!
Mimo, że czas spędziliśmy w naprawdę kameralnym gronie jest co wspominać - organizatorzy, czyli DW Arkona postanowili nas utuczyć rozpieszczając nas całą imprezę coraz to nowymi potrawami i smakołykami. Dawno nie widziałam takiego natężenia turystów w jednym miejscu. Nic dziwnego skoro atrakcji nie brakowało - od gier i zabaw, poprzez rzemieślników, animacji dla dzieci, rekonstrukcji ślubu i pogrzebu, strzelania z łuków do tradycyjnych pokazów. Nie dało się nudzić! Pracowity dzień zakończyliśmy wieczorną posiadówą przy ognisku z cudownymi ludźmi. Miejsce też fajne i klimatyczne - park, pod drzewami chlebowymi, nad rzeczką - żyć nie umierać.

Dziękujemy wszystkim, z którymi mogliśmy pogadać, wypić piwo, wymienić się doświadczeniami, pośmiać i spędzić miło czas. Szczególnie dziękujemy Arkonie za profesjonalną imprezę i świetną atmosferę. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok na kolejnej edycji imprezy :)

Podrzucamy link to fanpagea imprezy: https://www.facebook.com/makow.przed.wiekami?fref=ts
I tradycyjnie zapraszamy na migawkę fotograficzną:


Aldis

2 komentarze: